Languages

DAL SEÇİMİ DUYURUSU

 

Bulunduğumuz dönem sonu itibariyle 3. Sınıftan ders alabilecek duruma gelen tüm öğrencilerimizin dal seçimi yapmak için, bölüm sekreterliğimizden alacakları formu doldurarak 12.06.2015 Cuma mesai bitimine kadar bölüm sekreterliğimize imza karşılığı teslim etmeleri gerekmektedir.

Dal seçiminde tüm dallar için tercih sıralaması belirtilmek zorunludur. Dalların açılabilmesi için öğrenci sayılarının belli bir değeri geçmesi gerekmektedir. Bu nedenle önceki yıllarda olduğu gibi dallardan birisinin açılmama ihtimali vardır.

Öğrencilerimizin Dallara dağıtımında Öğrenci Otomasyonundan elde edilen başarı sıralaması dikkate alınacaktır. Öğrenci Otomasyonundan elde edilen başarı sıralaması Temmuz 2015 sonlarına doğru Bölüm Web sayfamızdan ilan edilecektir, bir hata varsa itiraz etmek için süre tanınacaktır. Dağıtıma ilişkin sonuçlar da Ağustos 2015 içerisinde ilan edilecektir. Yaz Okulunu alanlara uygulanacak esaslar daha sonra duyurulacaktır.

Konu hakkındaki tüm duyurular Web sayfamızdan yapılacak olup, bu duyuruları takip etmeyenlerin daha sonraki itirazları kabul edilmeyecektir.

11.06.2015

Prof.Dr. Yakup DEMİR

English