Languages

2014-2015 ÖĞRETİM YILI YAZ OKULU HAFTALIK DERS PROGRAMI

 

 

 

 

F.Ü. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

2014-2015 ÖĞRETİM YILI YAZ OKULU HAFTALIK DERS PROGRAMI

Gün

Saat

1.SINIF

2.SINIF

3.SINIF

4.SINIF

PAZARTESİ

08:15

FİZ-111 Fizik-1

 

 

 

 

 

 

EEM-302/

EEM-358 Mikroişlemciler

 

 

09:15

 

“      “      “     “

 

FİZ-118 Fizik-2

A Şubesi

EEM-236 Devre Analizi

D3

 

 

 

“      “      “     “

 

 

 

10:15

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

“      “      “     “

 

 

 

11:15

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

“      “      “     “

 

 

 

13:15

MAT-161 Matematik-1

 

FİZ-118 Fizik-2

B Şubesi

 

EEM-240 Elektro. Enj. Dön.

A ŞubesiD4

EEM-308 Güç Elektroniği

B Şubesi    D1

 

 

 

14:15

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

15:15

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

16:15

 

“      “      “     “

 

 

 

 

EEM-313 Sinyaller ve Sistemler      D1

EEM-306 Güç Sistemleri-2

D2

 

 

17:15

EEM-102 EEM’nin Tem.-II

 

 

 

 

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

18:15

 

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

SALI

08:15

FİZ-111 Fizik-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09:15

 

“      “      “     “

 

FİZ-118 Fizik-2

A Şubesi

 

EEM-240 Elektro. Enj. Dön.

BŞubesiD4

EEM-308 Güç Elektroniği

A Şubesi    D1

 

 

 

10:15

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

11:15

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

13:15

MAT-161 Matematik-1

 

FİZ-118 Fizik-2

B Şubesi

EEM-242 Analog Elektronik-1

D3

EEM-232 Mesleki İngilizce

B Şubesi    D1

EEM-335 Mantık Devreleri

AŞubesi    D6

EEM-333 Otomatik Kont-1

D1

 

 

14:15

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

15:15

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

16:15

 

“      “      “     “

 

 

 

 

EEM-337 Elektrik Mak.

D5

EEM-304 Elektrik Mak-2

D6

EEM-444 Sayısal Kontrol

D2

 

17:15

EEM-102 EEM’nin Tem.-II

 

 

 

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

18:15

 

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

ÇARŞAMBA

08:15

MAT-162 Matematik-2

 

BMÜ-117 Alg. veProg.   

A Şubesi   D8

 

 

 

 

 

 

09:15

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

EEM-257 Devre Teorisi

D3

EEM-232 Mesleki İngilizce

A Şubesi    D1

EEM-335 Mantık Devreleri

B Şubesi     D6

 

 

 

10:15

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

11:15

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

13:15

 

 

 

BMÜ-117 Alg. veProg.   

B Şubesi    D8

MAT-271 Diferansiyel Denklemler

EEM-240 Elektro. Enj. Dön.

AŞubesiD4

EEM-308 Güç Elektroniği

B Şubesi    D1

 

 

 

14:15

 

 

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

15:15

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

16:15

 

 

 

“      “      “     “

 

“      “      “     “

 

 

EEM-306 Güç Sistemleri-2D2

 

 

17:15

 

 

 

 

 

EEM-313 Sinyaller ve Sistemler     D1

 

“      “      “     “

 

 

18:15

 

 

 

 

 

 

“      “      “     “

 

“      “      “     “

 

 

19:15

 

 

 

 

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

 

 

F.Ü. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

2014-2015 ÖĞRETİM YILI YAZ OKULU HAFTALIK DERS PROGRAMI

Gün

Saat

1. SINIF

2. SINIF

3. SINIF

4. SINIF

PERŞEMBE

08:15

MAT-162 Matematik-2

 

BMÜ-117 Alg. veProg.   

A Şubesi   D8

 

 

 

 

 

 

09:15

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

EEM-257 Devre Teorisi

D3

EEM-240 Elektro. Enj. Dön.

B ŞubesiD6

EEM-308 Güç Elektroniği

A Şubesi    D1

 

 

 

10:15

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

11:15

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

13:15

KİM-104 Kimya

 

 

 

İST-234 Olasılık ve İstatistik

 

EEM-302/

EEM-358 Mikroişlemciler

 

 

 

 

14:15

 

“      “      “     “

 

 

 

“      “      “     “

 

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

15:15

 

“      “      “     “

 

 

 

 

“      “      “     “

 

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

16:15

 

“      “      “     “

 

 

EEM-236 Devre Analizi

D3

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

17:15

 

EEM-103 EEM’nin Tem.-1

 

 

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

 

 

18:15

 

 

 

“      “      “     “

 

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

 

 

CUMA

08:15

 

 

 

 

 

MAT-271 Diferansiyel Denklemler

 

 

 

 

 

 

09:15

 

 

 

 

 

 

“      “

 

EEM-242 Analog Elektronik-1

D3

EEM-232 Mesleki İngilizce

B Şubesi    D1

EEM-335 Mantık Devreleri

A Şubesi     D6

EEM-333 Otomatik Kont-1

D1

 

 

10:15

 

 

 

 

 

 

“      “

 

 

“     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

11:15

 

 

 

 

 

 

“      “

 

 

“     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

13:15

KİM-104 Kimya

 

 

BMÜ-117 Alg. veProg.   

B Şubesi    D8

İST-234 Olasılık ve İstatistik

EEM-232 Mesleki İngilizce

A Şubesi    D1

EEM-335 Mantık Devreleri

B Şubesi     D6

 

 

 

14:15

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

15:15

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

16:15

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

 

EEM-337 Elektrik Mak.

D5

 

EEM-444 Sayısal Kontrol

D2

 

17:15

EEM-103 EEM’nin Tem.-1

 

 

 

 

 

 

“      “      “     “

 

EEM-304 Elektrik Mak-2

D6

 

“      “      “     “

 

 

18:15

 

 

 

“      “      “     “

 

 

 

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

“      “      “     “

 

 

19:15

 

 

 

 

 

 

 

 

“      “      “     “