Diller

Üst Menu

User menu

Mühendislik Fakültesi Elektrik- Elektronik Müh. Bölümünde Yaz Okulunda Açılabilecek Ders Listesi

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

              1.         

EEM-101

EEM’ne Giriş  (1 Saat)

Yrd.Doç.Dr. Mehmet ÖZDEMİR

              2.         

EEM-103

EEM’nin Temelleri-1  (2 Saat)

Prof.Dr. Yakup DEMİR

              3.         

BMÜ-117

Algoritma ve Programlama   (4 Saat)

Yrd.Doç.Dr. Turgay KAYA

              4.         

EEM-102

EEM’nin Temelleri -2   (2Saat)

Prof.Dr. Yakup DEMİR

              5.         

EEM-255

Elektromanyetik Alanlar-1   (2 Saat)

Yrd.Doç.Dr. Ayhan AKBAL

              6.         

EEM-257

Devre Teorisi   (3 Saat)

Prof.Dr. Yakup DEMİR

              7.         

EEM-223

Ölçme  (2 Saat)

Prof.Dr. Hasan KÜRÜM

              8.         

EEM-232

Mesleki İngilizce   (3 Saat)

Yrd.Doç.Dr. Hasan GÜLER

              9.         

EEM-226

Elektromanyetik Alanlar 2   (2 Saat)

Prof.Dr. Hasan KÜRÜM

            10.       

EEM-236

Devre Analizi   (3 Saat)

Doç.Dr. Arif GÜLTEN

            11.       

EEM-242

Analog Elektronik-1   (3 Saat)

Yrd.Doç.Dr. Fikret ATA

            12.       

EEM-240

Elektromekanik Enerji Dönüşümü   (3 Saat)

Yrd.Doç.Dr. Mehmet ÖZDEMİR

            13.       

EEM-303

Elektrik Makinaları-1   (3 Saat)

Yrd.Doç.Dr. Ahmet ORHAN

            14.       

EEM-304

Elektrik Makinaları-2   (3 Saat)

Yrd.Doç.Dr. Ahmet ORHAN

            15.       

EEM-305

Güç Sistemleri-1   (3 Saat)

Doç.Dr. Muhsin T. GENÇOĞLU

            16.       

EEM-306

Güç Sistemleri-2   (3 Saat)

Doç.Dr. Muhsin T. GENÇOĞLU

            17.       

EEM-308

Güç Elektroniği   (3 Saat)

Prof.Dr. Hasan KÜRÜM

            18.       

EEM-313

Sinyaller ve Sistemler   (3 Saat)

Doç.Dr. Arif GÜLTEN

            19.       

EEM-314

Analog Haberleşme   (3 Saat)

Yrd.Doç.Dr. Ayhan AKBAL

            20.       

EEM-315

Analog Elektronik-2   (3 Saat)

Yrd.Doç.Dr. Hasan GÜLER

            21.       

EEM-333

Otomatik Kontrol-1   (3 Saat)

Doç.Dr. Arif GÜLTEN

            22.       

EEM-337

Elektrik Makinaları   (3 Saat)

Yrd.Doç.Dr. Mehmet ÖZDEMİR

            23.       

EEM-335

Mantık Devreleri  (3 Saat)

Doç.Dr. Mustafa TÜRK

            24.       

EEM-344

EEM'nde Bilg.Analiz   (4 Saat)

Yrd.Doç.Dr. Ayhan AKBAL

            25.       

EEM-358

Mikroişlemciler   (4 Saat)

Yrd.Doç.Dr. Turgay KAYA

            26.       

EEM-400

Yüksek Gerilim Tekniği   (3 Saat)

Doç.Dr. Muhsin T. GENÇOĞLU