Diller

Üst Menu

User menu

DAL SEÇİMİ SONUÇLARI DUYURUSU

DAL SEÇİMİ SONUÇLARI DUYURUSU

Dal seçimi için başvuran I. ve II. Öğretim öğrencilerimizin, Öğrenci Otomasyonundan elde edilen başarı sıralaması göz önüne alınarak yapılan dağıtım sonuçları aşağıdaki listelerde verilmiştir.

İlandan sonra başvuran öğrenciler önceki duyurumuza istinaden 2. Dala (Elektronik Dalına) verilecektir.

Ayrıca Yaz Okulundan sonra gerekli ortalamayı sağlayıp Dal seçme şartını sağlayacak öğrencilerimiz, Yaz Okulundan önceki not ortalamasına göre ilgili Dala yerleştirilecektir.

Bu durumlarda gerekirse 2. Daldaki öğrenciler ilk sıradan itibaren, tercihlerine göre 1. Dala aktarılabilecektir. Ya da 1. Daldaki öğrenciler son sıradan başlayarak, 2. Dala aktarılabilecektir. Bu konuda yapılacak itirazlar kabul edilmeyecektir.

21.08.2015

Prof.Dr. Yakup DEMİR

 

 BİRİNCİ ÖĞRETİM

1. DAL [ENERJİ]

2. DAL [ELEKTRONİK]

1

KÜBRA NUR GÜL

12220029

1

H. HASAN ERDOĞAN

12220035

2

ALİ KIZILBOĞA

12220088

2

AHMET ALBAYRAK

12220036

3

YUNUS BALCI

13220090

3

HAKKI ABİKOĞLU

12220063

4

MİRAÇ ÇELİK

13220002

4

EMRE CULFA

13220088

5

EZGİ TAŞKIN

12220008

5

A.MURAT BULUT

14220086

6

MERT SALCAN

14220085

6

ARMAĞAN KUCUM

13220025

7

ALİ ANDAÇ ALP

13220087

7

HÜSEYİN ÖNSOY

12220055

8

SERHAT DOĞAN

12220052

8

D.CAN KARADOĞAN

11220055

9

İBRAHİM TUTAL

14220088

9

SİNAN GENÇ

13220006

10

M.REHA YAZGAN

12220067

10

TUBA SOLMAZ

12220048

11

AHMET OBUT

13220011

11

NURŞAH YAZ

12220064

12

NARİN BEDİR

12220071

12

GAMZE GÖKÇE

13220067

13

EDA TUNÇ

12220077

13

ELİF AKGÜL

12220051

14

YUSUF ZİREKGÜR

12220059

14

İZZET OKAN BALCI

12220065

15

HAZAL GÖZBAŞI

12220054

15

SIDIKA BALIKÇI

12220072

16

M.KADRİ TAŞÇI

12220047

16

HALUK ÖZMEN

13220017

17

MÜCAHİT KOÇYİĞİT

12220013

17

VEDAT ELİŞ

12220015

18

M.REŞİT UMAY

12220075

18

MERT AR

12220082

19

ESHAT SEYARCI

12220022

19

HATİCE YILDIRIM

12220045

20

SİNAN MORAN

12220034

20

YUSUF ENSAR YAVUZ

12220028

21

S.T.ALPEREN ÖZÇELİK

13220045

 

 

 

 

 

 

 İKİNCİ ÖĞRETİM

1. DAL [ENERJİ]

2. DAL [ELEKTRONİK]

1

ÖZLEM DEMİREL

12220803

1

NESLİHAN ÇETİN

12220528

2

ALİ HİSAR

12220574

2

AYBÜKE TOPTAŞ

13220507

3

EBRU KÖMÜRGÖZ

12220516

3

EYÜP TUNÇ

12220561

4

KEREM KARATAŞ

12220505

4

MEHMETŞAH YILBAŞI

12220581

5

M.ÖZGÜR SEKİZKARDEŞ

13220808

5

MURŞİT AFŞİN

12220567

6

LEYLA KARAGÖZOĞLU

12220508

6

GÖKHAN GÜNDOĞDU

12220514

7

ERSİN KAVAN

13220515

7

SENA SULTAN KESİCİ

13220530

8

ORHUN AYHAN

12220510

8

M. YUSUF BOYU

12220559

9

ELİF SENA BARUT

12220557

9

BİRKAN BEZGİNGÖL

12220565

10

YUSUF AKIN

12220582

10

FURKAN B. ATAMIŞ

14220569

11

SENA AKKURT

12220578

11

İSMET KONAK

13220909

12

BÜŞRA ÖZTÜRK

12220542

12

A.BUĞRAHAN UĞUR

12220537

13

NEZİHE FEYZA BAŞDAŞ

12220543

13

TAHA SERKAN YÜKSEL

13220518

 

Türkçe